instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری برای دو دستگاه Gallus Labelmaster در HP-ETIKETT

دو دستگاه Gallus Labelmaster در HP-ETIKETT

hd bar


01

از چپ به راست: مایکل کوخ از هایدلبرگ آلمان، به همراه اوژن کولینگ (مالک)، آندریاس هانسن (رئیس تولید) و استفان بولنز (اپراتور) از HP-ETIKETT در مقابل یکی از دو دستگاه Labelmaster ، هر دو در سال 2021 نصب شده اند (تصویر منبع: Gallus Fred Rüesch AG)


سرمایه گذاری مضاعف با کیفیت گالوس در چاپخانه HP-ETIKETT آلمان: دو دستگاه جدید Gallus Labelmaster با خشک کن های LED-UV از GEW – ماشین چاپ فلکسو 5 رنگ و 8 رنگ - ظرفیت تولید لیبل های خود چسب را گسترش می دهد. با این سرمایه گذاری گسترده، شرکت خانوادگی آلمانی روی فناوری LED-UV و همچنین انعطاف پذیری سیستم ماشین مدولار حساب می کند.

با دو دستگاه چاپ فلکسو جدید با خشک کن های LED-UV از GEW، ارائه دهنده خدمات چاپ مستقر در هیتسهوزن Hitzhusen در ایشلیزویگ هولشتاین Schleswig-Holstein، آلمان، سرمایه گذاری بزرگی انجام می دهد. خطوط تولید طی چند هفته در فوریه و مارس 2021 تحویل و نصب شد و عمدتا برای تولید لیبل های بسیار لوکس استفاده میشود.

اولین مورد از دو دستگاه Gallus Labelmaster یک ماشین چاپ فلکسوگرافی 8 رنگ است که مجهز به واحد فویل کوبی سرد، امکان لمینیت و سیستم جدید جمع کن ماتریس می باشد و شرایط ایده آل برای تولید لیبل های سطح بالا را فراهم می آورد. Gallus Labelmaster دوم شامل پنج واحد چاپ فلکسو و همچنین گزینه چاپ پشت بر روی چسب (delam-relam) است. با توجه به تجهیزات تغییر مسیر رول، HP-ETIKETT قادر است لیبل های دفترچه ای چند لایه را با لیبل مستر پنج رنگ چاپ و دایکات کند. با عرض چاپ 440 میلی متر، هر دو خط مجهز به سیستم خشک کن LED UV از GEW، یک واحد دایکات روتاری و رول ماتریس جمع کن سریع هستند.

اوژن کولینگ Eugen Kölling از HP-ETIKETT GmbH & Co. KG اظهار داشت: "من حتی در مورد انعطاف پذیری Gallus Labelmaster با گذشت تنها چند ماه از استفاده مشتاق هستم." "دسترسی به ماشین بسیار سرراست است، برای مثال؛ کاربری ماشین های چاپ برای اپراتورها بسیار آسان بوده و با تنظیم سریع به راحتی در دسترس است."

HP-ETIKETT در LED-UV سرمایه گذاری میکند

اوژن کولینگ از HP-ETIKETT توضیح می دهد: "ما در پاییز سال 2020 تصمیم عمدی برای سرمایه گذاری در فناوری LED-UV گرفتیم. این به ما امکان می دهد تا میزان بیشتری از CO2 را کاهش داده و تولید را در طولانی مدت کارآمدتر کنیم."

او می افزاید: "انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان در تحویل و تصمیم گیری سریع از ویژگی هایی است که سبب شهرت HP-ETIKETT شده است و این شرکت خانوادگی به آنها اهمیت زیادی می دهد. "از Gallus Labelmaster می توان به صورت انعطاف پذیر استفاده کرد، اما همچنین جزئیات قانع کننده ای دارد. به عنوان مثال، ما می توانیم در مدت زمان بسیار کمی چمبر مرکب را تغییر دهیم: اپراتور چمبر مرکب را خارج از دستگاه آماده سازی و تمیز می کند. تغییر سریع و تمیز است ظرف چند دقیقه" و نتیجه گیری مثبت او:" با دو دستگاه Gallus Labelmaster، ما دارای کیفیت گالوس، خدمات حرفه ای و سیستم های ماشینی هستیم که می توان انعطاف پذیر و سریع از آنها بهره گرفت. "


02


logo

درباره HP-ETIKETT

محل استقرار Percetakan Konta در پرای، در ایالت شمالی پنانگ است و سالهاست که یک مشتری وفادار هایدلبرگ بوده است، زیرا توسط فناوری قابل اعتماد و خدمات مثال زدنی خود موفق به کسب آن شده است.HP-ETIKETT GmbH & Co. KG در سال 1972 تأسیس شد و با 25 کارمند خود عمدتا در بازار مواد غذایی، صنایع شیمیایی و بخش تدارکات خدمت می کند. HP-ETIKETT در حال حاضر دارای یک ناوگان از ماشین آلات، شامل 9 دستگاه است. از ماشین های فلکسو و دیجیتال تولید لیبل خام گرفته تا هشت رنگ برای لیبل های لوکس، به گونه ای توسعه یافته اند که به سرعت و انعطاف پذیری تمام نیازهای مشتری را برآورده می کند - از کارهای چاپی ساده و مقرون به صرفه تا لیبل های 8 رنگ با برجست سازی ، لمینیت و چاپ پشت.

'); //Append the external CSS file. frameDoc.document.write(''); //Append the DIV contents. frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); '); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); function CallPrint(strid) { var prtContent = document.getElementById(strid); var WinPrint = window.open('', '', 'letf=0,top=0,width=400,height=400,toolbar=0,scrollbars=0,status=0'); WinPrint.document.write(prtContent.innerHTML); WinPrint.document.close(); WinPrint.focus(); WinPrint.print(); WinPrint.close(); }

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت