instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

اولین رویداد مجازی گالوس موفقیت بزرگی داشت

اولین رویداد مجازی گالوس موفقیت بزرگی داشت

hd bar

سنت گالن، مارس 2021/ اسفند 1399 - شمار شرکت کنندگان و بازخورد مثبت وبینار اول گالوس، خود  بیانگر نتایج قالب جدید رویداد است. با بیش از 1500 ثبت نام، روز بهره وری بالا گالوس 2021 در 3 و 4 مارس 2021 / سیزدهم و چهاردهم اسفند 1399  یک موفقیت بزرگ بود. با استفاده از این قالب جدید رویداد دیجیتال، گالوس عملگرد عالی وو ویژگی های بارز سیستم های چاپ لیبل دیجیتال و متداول خود را به نمایش گذاشت. علاوه بر این، در بخش گفتگوهای تخصصی در خصوص موضوعات مختلف مانند؛ چاپ لیبل دیجیتال با مرکب کند-مهاجرتی به بحث و گفتگو پرداخته و تعامل فنی با مشتریان صورت گرفت.


01

روند چاپ متداول بر روی ماشین Gallus RCS 430 بعنوان پرچمدار، با چاپ لیبل بسیار زیبای "Game-Changer" به نمایش درآمد.


در خصوص چاپ رول عرض کم متداول، عملکرد عالی Gallus Labelmaster و همچنین Gallus RCS 430 به نمایش گذاشته شد. شرکت کنندگان در این رویداد مجازی فرصت یافتند تا تولید لیبل شامپو بر روی مواد PP شفاف را بر روی Gallus Labelmaster با ماژول چاپگر دیجیتال یکپارچه "White Edition" را دنبال کنند. با استفاده از این ماژول دیجیتال امکان چاپ دیجیتال سفید مات یا ادغام تغییرات زبان در نقاط مختلف لیبل امکان پذیر می شود. پس از این نمایش، لیبل "Game-Changer" ثابت کرد که Gallus RCS 430 - در این مورد با بکارگیری واحد یکپارچه فویل کوبی داغ برجسته Pantec Rhino - قادر به اقناع انتظارات با انواع فرآیندها و کاربردهای مختلف است. در طی این وبینار همچنین فرایند تنظیم سریع و آسان Gallus RCS نیز ارایه شد.


02

توماس شوایزر، مدیر ارشد تولید، در اولین رویداد مجازی گالوس، Gallus Labelfire را با جزئیات کامل توضیح داد


در خصوص چاپ دیجیتال، مزایای Gallus Labelfire و همچنین ویژگی های فنی اختصاصی آن با جزئیات تمام نشان داده شد. نتیجه چاپ یک لیبل چاپ شده به روش دیجیتال، با جلوه های فوق العاده فلزی بود، همچنین عملکرد واحد جلوه های تکمیلی دیجیتال (DEU) نیز عرضه شد.


03

در استودیوی فیلمبرداری، کارشناسان در جلسات گزینشی گفتگوی تخصصی درباره پرسش های مختلف بحث و گفتگو کردند، مانند گفتگوی الیور وتر از Gallus Screeny در مورد مزایای چاپ اسکرین روتاری و همچنین روند آماده سازی سریع و آسان.


در بخش گزینشی گفتگوی تخصصی نیز کارشناسان به طور مفصل در مورد سه موضوع مختلف صحبت کردند. مارتین لئونارد توضیح داد که اگر چاپ برچسب ها به صورت دیجیتال با مرکب کند-مهاجرتی چاپ شود، باید در نظر گرفت، الیور وتر در خصوص مزایای چاپ اسکرین روتاری و همچنین فرآیند آماده سازی سریع و آسان صحبت کرد و ولادیمیر تولپین از Avery Dennison دیدگاه هایی در مورد انتخاب سطوح چاپی مناسب برای مرکب افشان یووی و فلکسوگرافی ترکیبی مطرح و عرضه گردید.

شایان ذکر است ویدئو فیلم های وبینار برای شرکت کنندگان ثبت نام شده، بر روی پلتفرم رویداد موجود و قابل دسترسی اختصاصی است.


Gallus


درباره گالوس

گالوس با امکانات تولید در سوئیس و آلمان، یک شرکت پیشرو در توسعه و تولید ماشین های چاپ رول عرض کم ترکیبی و دیجیتال است که برای تجارت لیبل و بسته بندی طراحی شده است. محصولات و خدمات برند گالوس از طریق شبکه فروش و خدمات جهانی هایدلبرگ آلمان توزیع می شود. راهکارهای جامع محصولات رقابتی همچنین شامل خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط کارشناسان لیبل در کلیه امور مهندسی چاپ و عملیات تکمیلی و تبدیلی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gallus-group.com مراجعه کنید.

 

IR Icon


برای کسب اطلاع از راهکارهای جامع و محصولات رقابتی گالوس و همچنین خدمات مشاوره ای حوزه چاپ لیبل با کارشناسان فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری گروه هایدلبرگ و گالوس در ایران در تماس باشید.

شماره تماس: 87781401-021

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت