instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

گالوس برگزار می‌کند: روز بهره‌وری بالا 2021

رویداد مجازی جدید

Gallus High Performance Day 2021 در ماه اسفند برگزار می‌شود

Dark Blue Line


02


سنت گالن، ژانویه 2021 - برای اولین بار گالوس میزبان یک رویداد مجازی – "روز عملکرد بالا" گالوس است. با استفاده از این قالب جدید رویداد مجازی، گالوس عملکرد عالی سیستم های چاپ لیبل ترکیبی و متداول خود را نشان می دهد. شرکت کنندگان می توانند بین روز های چهارشنبه سیزدهم اسفند ساعت 19:00یا پنجشنبه چهاردهم اسفند ساعت 11:00 یکی را انتخاب کنند.

همانطور که مستحضرید دوران قرنطینه کووید-19 و لزوم حفظ پروتکل های بهداشت جهانی امکان حضور در رویدادهای عظیمی همچون دروپا 2020 و روز نوآوری گالوس و دیگر نمایشگاه های تجاری مرتبط را از کمپانی ها سلب نمود و این شرایط بستر را برای تدارک و برگزاری رویدادهای مجازی به منظور حفظ ارتباط تنگاتنگ با مشتریان و انتقال روزآمد دستاوردها و نوآوری ها فراهم ساخت. گالوس پیشرو در صنعت چاپ لیبل نیز جزو پیشگامان این حرکت بوده و با تدارک اولین رویداد مجازی نمایشی قدرتمند از عملکرد ماشین آلات و تجهیزات خود را عرضه خواهد کرد.

در این رویداد مجازی عملکرد عالی طیف وسیعی از ماشین هایGallus Labelfire ، Gallus Labelmaster و Gallus RCS 430 - با کیفیت بالا نشان داده خواهد شد. عرضه و تشریح محصولات با ارائه بینش منحصر به فرد توسط کارشناسان لیبل همراه خواهد بود، به عنوان مثال درباره چاپ لیبل ترکیبی با ماژول دیجیتال و عملیات ارزش افزوده یا متداول و نمایش انعطاف پذیری چاپ اسکرین مدرن.

حوزه چاپ و عملیات تبدیلی لیبل در ایران با استقبال شایانی مواجه شده و گرایشات صنعتکاران چاپ و مراکز ذینفع برای بهره گیری از این حوزه کسب و کار سودآور و وسیع رو به افزونی است. در این بین دستیابی به دانش روزآمد و کسب اطلاعات فنی و عملیاتی برای رسیدن به عملکردی عالی حیاتی است. فرصت را از دست ندهید و به ما بپیوندید.

این رویداد زنده مجازی حدود یک ساعت به طول می انجامد. علاقه مندان می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 02187781401 ثبت نام رایگان کنند.

 

Gallus


درباره گالوس

گالوس با امکانات تولید در سوئیس و آلمان، یک شرکت پیشرو در توسعه و تولید ماشین های چاپ رول عرض کم ترکیبی و دیجیتال است که برای تجارت لیبل و بسته بندی طراحی شده است. محصولات و خدمات برند گالوس از طریق شبکه فروش و خدمات جهانی هایدلبرگ آلمان توزیع می شود. راهکارهای جامع محصولات رقابتی همچنین شامل خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط کارشناسان لیبل در کلیه امور مهندسی چاپ و عملیات تکمیلی و تبدیلی میباشد.  برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gallus-group.com (با فیلترشکن) مراجعه کنید.

 

IR Icon


برای کسب اطلاع از راهکارهای جامع و محصولات رقابتی گالوس و همچنین خدمات مشاوره ای حوزه چاپ لیبل با کارشناسان فروش شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری گروه هایدلبرگ و گالوس در ایران در تماس باشید. 

شماره تماس: 87781401-021

گالوس با امکانات تولید در سوئیس و آلمان، یک شرکت پیشرو در توسعه و تولید ماشین های چاپ رول عرض کم ترکیبی و دیجیتال است که برای تجارت لیبل و بسته بندی طراحی شده است. محصولات و خدمات برند گالوس از طریق شبکه فروش و خدمات جهانی هایدلبرگ آلمان توزیع می شود. راهکارهای جامع محصولات رقابتی همچنین شامل خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط کارشناسان لیبل در کلیه امور مهندسی چاپ و عملیات تکمیلی و تبدیلی می باشد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت