instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

سرمایه گذاری جدید Cleveland Menu بر روی Speedmaster XL 75

Cleveland Menu  با Speedmaster XL 75 هایدلبرگ خود، چاپ روی سطوح مصنوعی را به سطح بالاتر ارتقا می‌دهد

hd bar


01

تیم منوی کلیولند منو از چپ به راست شامل: جیم راملا، مالک؛ مایک ووتن، مدیر چاپ فنی؛ کیپ راملا، سرپرست سالن تولید؛ دیو مازئو، اپراتور؛ آدام سولومان، مدیر تولید چاپ؛ پت راملا، مالک


Cleveland Menu  در کلیولند، اوهایو تقریباً 100 سال است که یک تامین کننده پیشرو در صنعت تشریفات هتل و رستوران داری ملی بوده است. این شرکت که در زمینه خود پیشگام بود، چاپ منوها را بر روی مواد مصنوعی در سال 1980 با دستگاه افست خوابیده تک رنگ هایدلبرگ KORD آغاز کرد. تقریباً 40 سال به جلو و با وجود تجهیز به فناوری پیشرفته تر، کلیولند منو هنوز از یک راه حل آفلاین برای خشک کردن UV استفاده می کرد. با نیاز به گزینه ای کارآمدتر و مقرون به صرفه تر برای چاپ منوهای تخصصی خود، شرکت منوی کلیولند دو دستگاه Speedmaster XL 75 را از هایدلبرگ خریداری کرد که در طول فراز و نشیب های کووید-19 به این شرکت کمک کرده اند.


02


انعطاف‌پذیری برای مدیریت گردش کوتاه

چاپ بر روی مواد ضد پارگی و ضد آب برای رستوران ها، هتل ها، خطوط کروز، کلوپ ها و استراحتگاه ها، Cleveland Menu در تولید مواد با دوام با چالشی منحصر به فرد مواجه است. برخلاف بسیاری از محصولات چاپی دیگر، منوها چندین بار در روز، در تنظیمات منحصر به فرد استفاده می شوند و با پاک کننده های قوی تمیز می شوند. موفقیت در این بازار به معنای اطمینان از چسبندگی عالی مرکب از طریق خشک شدن مناسب UV است.

مایک ووتن، مدیر تحقیق و توسعه چاپ فنی در Cleveland Menu، گفت: پس از اینکه این شرکت در سال 2015 یک اسپیدمستر کارکرده را با UV آفلاین خریداری کرد، به سرعت متوجه شد که "به یک راهکار بر-خط UV نیاز دارد که برای چاپ ورق های مصنوعی مقرون به صرفه تر باشد." دو سال بعد، این شرکت اولین Speedmaster XL 75-6+L جدید خود را خریداری کرد که مجهز به سه خشک کن میان برجی و انتهایی ماشین چاپ UV بود. ووتن می‌گوید، پیکربندی منحصربه‌فرد UV به کلیولند منو «قابلیت‌هایی با انعطاف‌پذیری برای چاپ بر روی مواد مختلف در توالی‌های چاپ متفاوت میسر می سازد که چاپخانه های دیگر ندارند ».
در حالی که این شرکت تجربه کار با هایدلبرگ را داشت، قبل از انتخاب XL 75 به دلیل دوام و انعطاف پذیری، در مورد گزینه های دیگر ماشین چاپ تحقیق کرد. به گفته صاحب کلیولند منو، گری راملا، "من می خواستم برای آینده سرمایه گذاری کنم. وقتی پسرانم شرکت را به دست گرفتند، می‌خواهم به تجارت ما و تجهیزاتی که در اینجا داریم اعتماد کنند.» راملا همچنین از "انعطاف پذیری دستگاه برای مدیریت گردش کوتاه" به عنوان یک عامل کلیدی برای انتخاب XL 75 یاد می کند. با میانگین تیراژهای فقط 50 تا 300 ورق، کلیولند منو برای کاهش تا حد زیادی تعداد و مراحل عملیاتی مورد نیاز در طول بسیاری از تغییرات کارهای چاپی روزانه کارخانه، به فناوری Push to Stop ماشین چاپ متکی است.

علاوه بر این، Prinect Inpress Control، طیف‌سنج خطی پیشرو در صنعت که رنگ را کنترل می‌کند و در هنگام تولید با هر سرعتی رجیستر می‌کند، باطله در زمان راه اندازی را تا حد زیادی کاهش داده است. به گفته راملا، «Inpress Control از نظر هزینه‌های مادی نجات‌بخش بوده است. اپراتورهای ماشین چاپ ما، کیپ و دیو، بسیار افتخار می‌کنند که می‌توانند ماشین چاپ را برای تیراژ در حداقل تعداد ورق آماده کنند.» با نصب XL 75، کلیولند منو زمان آماده سازی آن را نسبت به ماشین چاپ قبلی خود به نصف کاهش داده است. چاپ حدود نیمی از حجم تولید خود بر روی مواد مصنوعی گران قیمت که با افزایش هزینه مواد به دلیل چالش های زنجیره تامین ناشی از کووید-19 همراه بوده به لطف صرفه جویی در باطله ها در زمان آماده سازی به سرعت شروع به افزایش یافت.

در نتیجه صرفه‌جویی‌هایی که داشت، این شرکت تصمیم گرفت دومین XL 75 را در سال 2019 خریداری کند، یک دستگاه ماشین چاپ پنج رنگ با همان پیکربندی UV. با نصب هر دو ماشین، کلیولند منو این انعطاف را دارد که با استفاده از گردش کار مدیریت تولید پرینکت، کارها را به هر یک از ماشین های چاپ هدایت کند، با این اطمینان خاطر که فارغ از ماشین چاپ، رنگ مطابقت دارد. تیم PCM (مدیریت رنگ چاپ) هایدلبرگ تلاش خود را برای تطبیق هر دو ماشین چاپ نه تنها با یکدیگر، بلکه با خروجی موتور چاپ دیجیتال این شرکت متمرکز کردند.


03


چرخش به PPE

در حالی که این شرکت مجهز به فناوری جدید بود، در سال 2020 هنگامی که صنعت تشریفات هتل و رستوران‌داری به دلیل کووید-19 متوقف شد، به شدت تحت تأثیر قرار گرفت. با مانورهای هوشمند از سوی مالکان مشترک، جیم و پت راملا، و تیم فروش آنها، کلیولند منو توانست به سرعت کسب و کار خود را برای تولید حفاظ های سفارشی چاپ شده صورت و سایر تجهیزات از جنس PPE بر روی XL 75 خود بعلاوه لیبل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی، QR کدهای سریع غیر لمسی، رومیزی ، پوسترهای ایمنی رستوران و سایر محصولات مرتبط چاپ شده روی پلاستیک.

جیم و پت در ایجاد بازاری برای PPE و سایر علائم کووید در اوج تعطیلی رستوران‌ها در سال گذشته کار بسیار خوبی انجام دادند. راملا گفت: به دلیل XL 75 و تخصص ما در چاپ روی پلاستیک، ورود به این بازار برای ما بسیار آسان‌تر از تولیدکنندگان دیگر بود.

علاوه بر PPE و علائم، کلیولند منو همچنین یکی از اولین تولیدکنندگانی بود که افزودنی ضد میکروبی را برای پوشش UV موجود خود ارائه کرد. این افزودنی که این شرکت به عنوان یک ویژگی ارزش افزوده رایگان برای مشتریان خود ارائه می دهد، به دفاع در برابر میکروب ها در سطوح منو کمک می کند.

در طول مصیبت‌های 18 ماه گذشته، راملاها موفقیت و طول عمر کسب ‌وکار خود را مدیون 65 نفر از افراد بزرگی هستند که این شرکت استخدام کرده است، از جمله اپراتورهای ماشین چاپ «بهترین در صنعت» و ووتن، که پیشرو سفر UV کلیولند منو بودند. علاوه بر این، راملا می‌گوید که تیم هایدلبرگ برای کمک به شرکت در شناسایی راهکار‌های ماشین چاپ مناسب برای کسب ‌وکارش همکاری مشترکی داشته و "نقش مهمی در رشد ما ایفا کرد و به ما اجازه داد تا از اثرات رکود در فروش منوها ناشی از کووید-19 جان سالم به در ببریم.”


clev logo


درباره Cleveland Menu

در سال 1930 توسط جولیوس راملا تأسیس شد، پسران تام و گری در سال 1979 مدیریت اجرایی را بر عهده گرفتند. کلیولند منو تقریباً 100 سال است که در صنعت تشریفات هتل و رستوران داری خدمت می‌کند - متخصص در طراحی و تولید جلدهای منو با چاپ، چرم، فلز و چوب با کیفیت بالا. امروزه، کلیولند منو یک تجارت خانوادگی نسل سوم است که با توسعه مداوم و انطباق با روندهای تغییر، فناوری و نیازهای مشتری، همچنان پیشرو در صنعت منو باقی مانده است. این شرکت با متخصصان منو که در مرکز پیشرفته خود مستقر هستند، پوشش های منوی سفارشی را در هر شکل و اندازه ای، همه زیر یک سقف، ایجاد، چاپ و تولید می‌کند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت