instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

نمایش قدرت و نوآوری در China Print 2017

حضور وسیع نمایندگی‌های شرکت ایران روتاتیو
در بزرگترین نمایشگاه صنعت چاپ آسیا

Dark Blue Line

 

نمایشگاه China Print 2017 به عنوان مهم‌ترین رویداد جهانی صنعت چاپ در سال جاری و بزرگترین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی در آسیا، دویست هزار بازدیدکننده را از سراسر جهان به خود جذب کرد. نمایندگی‌های شرکت ایران روتاتیو نیز در این نمایشگاه به عرضه نوآوری و ارائه راهکارهای متنوع در حوزه ماشین‌آلات و مواد مصرفی چاپ افست، فلکسو، گراور و دیجیتال پرداختند. گروه هایدلبرگ، گالوس، چروتی، سوما، MK مستر ورک، پلار، هونر، گروه شنگ‌دینگ MTM، ایپگسا و کینگزوود با قدرتی همچون دروپا در نمایشگاه حاضر بودند.


راهکارهای هوشمندانه با فرآیندهای ساده


گروه هایدلبرگ به عنوان پیشتاز جهانی تکنولوژی، در یکی از بزرگترین غرفه‌های این نمایشگاه راهکارهای گسترده خود را برای بازارهای متنوع چاپ و بسته‌بندی عرضه کرد. راهکارهای گالوس به عنوان عضو گروه هایدلبرگ نیز به طور اختصاصی راهکارهای چاپ لیبل را با ماشین Gallus ECS 340 به عنوان پرفروش‌ترین تکنولوژی چاپ لیبل خود به بازدیدکنندگان عرضه نمود.
راهکارهای دیگر شرکای تجاری هایدلبرگ همچون کمپانی MK مستر ورک و گروه پلار، علاقمندان زیادی را جذب نمود. کمپانی MK با در اختیار گرفتن یکی از بزرگترین غرفه‌ها در جوار غرفه هایدلبرگ جدیدترین ماشین‌آلات پس از چاپ و عملیات تکمیلی را با موفقیت به نمایش گذاشت.
گروه چروتی، کمپانی مهندسی سوما، کمپانی ایپگسا، کمپانی هونر، کمپانی کینگزوود و گروه شنگ دینگ(MTM) از دیگر نمایندگی‌های قدرتمند ایران روتاتیو در نمایشگاه فضای وسیعی را برای عرضه نوآوری‌ها به خود اختصاص داده بودند.

 

 

قطعا بازار چاپ و بسته‌بندی در آسیا گرایش مشخصی به سمت تکنولوژی های پیشرفته با سطح بالای کیفیت و اتوماسیون دارد اما رکن تولید مقرون به صرفه با سرمایه‌گذاری اقتصادی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر این گرایش است.
گروه هایدلبرگ به عنوان پیشتاز جهانی در این صنعت جدیدترین راهکار اقتصادی خود را برای هر دو بازار چاپ تجاری و چاپ بسته‌بندی در نمایشگاه China Print رونمایی کرد. گرایش مهم دیگری که در صنایع جهانی مشاهده می‌شود، هوشمند شدن و یکپارچه‌سازی جریان‌های کاری تولید در عصر انقلاب صنعتی چهارم است.
هایدلبرگ اولین گروهی‌ست که مفهوم چاپخانه هوشمند را در دروپای 2016 به صنعت چاپ معرفی کرد. شعار Simply Smart بنیان راهکارهای نوین هایدلبرگ برای افزایش سهولت فرآیندها با ماشین‌آلات هوشمند و اتوماسیون کاری یکپارچه تحت سیستم‌های مدیریتی Prinect است.

ماشین هایدلبرگ Speedmaster CX 75 با پیکربندی چهار رنگ همراه با تکنولوژی نوآورانه خشک‌کن DryStar LED هایدلبرگ برای اولین بار به نمایش تولید گذاشته شد. این ماشین چاپ، ترکیبی از پبت‌فرم نوآورانه سری Speedmaster XL 75 و اجزای عملکردی ماشین Speedmaster SX 74 است.
این ماشین به طور یکپارچه از طریق ایستگاه کنترل مرکزی Prinect Press Center 2 به طور دیجیتالی کنترل می‌شود و با سیستم انحصاری Intellistart برای هدایت اپراتوری تکمیل می‌شود. به این ترتیب اوج اتوماسیون و یکپارچگی در تولید با این ماشین به نمایش گذاشته شد. تکنولوژی نوین DryStar LED با مصرف حداقل انرژی، ورق‌ها را به طور کامل خشک می‌کند به طوری که می‌توان ورق‌ها را بلافاصله به فرآیند پس از چاپ منتقل نمود تا زمان تحویل کار سریعتر پیش برود.

ماشین چاپ هفت‌رنگ و سکوبلند(50 سانتی‌متر) Speedmaster CX 102 برای تولید بسته‌بندی‌های مقوایی و لیبل، فضای بسیار تاثیرگذاری در نمایشگاه ایجاد کرده بود. تجهیزات کامل این ماشین شامل ایستگاه کنترل مرکزی پیشرفته Prinect Press Center XL2، سیستم انحصاری هدایت اپراتور Intellistart 2، نمایشگر بزرگ کنترل چاپ Wallscreen XL سیستم پیشرفته و اتوماتیک تعویض پلیت AutoPlate Pro، سیستم شستشوی اتوماتیک، سیستم کنترل و اندازه‌گیری رنگ Prinect Image Control 3 بوده است تا به بهترین نحو پاسخگویی به بالاترین سطح تقاضای بازار را با تولید پیشرفته به نمایش بگذارد؛ حداقل ضایعات، حداقل نیاز به شستشو، سرعت بالای تولید و سرعت در زمان تحویل محصول.

گروه هایدلبرگ با به نمایش گذاشتن یک چاپخانه هوشمند، راهکار ادغام فرآیندهای چاپ بسته‌بندی و چاپ لیبل را در China Print عرضه کرد. ماشین Gallus ECS 340 مجهز به ده رنگ با فرآیند اقتصادی برای تولید لیبل با بالاترین سطح استاندارد، زنجیره تولید در یک چاپخانه بسته بندی هوشمند را تکمیل کرده بود.

Speedmaster CS 92


ماشین هایدلبرگ Speedmaster CS 92 در قطع سه ورقی با کیفیت و سرعت چشمگیر، مجهز به تکنولوژی LE UV راهکار ایده‌آل برای چاپخانه‌هایی‌ست که به دنبال تامین تقاضاهای پیچیده و روز افزون بازار هستند.
ماشین موفق دیگر هایدلبرگ برای این حوزه که در نمایشگاه با دموی زنده عرضه شد، مدل Speedmaster SX 74 بود که در کنار آن تکنولوژی چاپ د جیتال Versafire CP برای تولیدات دو منظوره قرار گرفته بود. به این ترتیب تفکیک انواع سفارش‌های چاپی دیجیتال و افست توسط ایستگاه کنترل مرکزی Prinect برای تولید اقتصادی برای چاپخانه‌های تجاری به آرمغان می‌آید.
هایدلبرگ در این بخش از غرفه خود ماشین تاکنی Stahlfolder TH 82-P که در دروپا برای اولین بار عرضه کرده بود را نیز به نمایش گذاشت. انواع مدل‌های اشتال‌فولدر برای عملکرد قدرتمند، بهره‌وری و ثبات بالا در جهان شناخته شده هستند.
مدل Stahlfolder CH 56 نیز با قابلیت تعویض 3 مدل کار مختلف در مدت 5 دقیقه، بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داده بود.

گروه هایدلبرگ در ادامه عرضه موفق ماشین دایکات صنعتی Promatrix 106 CS و ماشین دایکات با تمرکز تجاری Easymatrix 106 CS، به زودی سه محصول جدید دیگر را همراه با کمپانی MK Masterwork و کمپانی Nove Mesto ارائه میدهد.
ماشین جدید دایکات Promatrix 106 CSB مجهز به سیستم درخط سوسهگیر یک راهکار نوین در سری ماشینهای Promatrix است. این ماشین دایکات نیاز به فرآیندهای دستی پرهزینه و با ضایعات بالا در جداسازی جعبهها را حذف میکند. به این ترتیب مزیت افزایش بهرهوری و کاهش هزینه تولید برای مشتری فراهم خواهد بود. فویلکوبی گرم، تاثیر بصری چاپ را به طور چشمگیر افزایش میدهد. امروز هدف صاحبان برند تاثیرگذاری بر تصمیم خرید مشتری در اولین لحظه مشاهده محصول در قفسه فروشگاههاست و جلوه فویلکوبی گرم یک روش اثبات شده در میان چاپخانهداران در راستای تامین خواستههای برندینگ مشتریانشان است.
ماشین جدید دایکات Promatrix 106 FC با کنترل اتوماتیک بسیار دقیق فویلکوبی، 20 محدوده حرارتدهی با قابلیت کنترل جداگانه و همچنین قابلیت انتقال فویل در راستای عرضی ماشین، از توانمندی استثنایی در ایجاد جلوههای چاپی برخوردار است.
راهکار جدید دیگر هایدلبرگ، ماشین جعبهچسبانی Diana Easy 115 با قابلیت تولید جعبههای چهار و شش نقطه است. این ماشین توسط تیم کمپانی MK Masterwork در آلمان طراحی و در کارخانه Nove Mesto در اسلواکی ساخته میشود. میراث پنجاه ساله و قدرتمند مدلهای Diana هایدلبرگ در این ماشین مستتر است. ماشین Diana Easy 115 همچنین ویژگیهای عملکردی بالاترین کلاس یعنی Diana X با سرعت قابل توجه و بالغ بر 350 متر بر دقیقه را دارا است.
این ماشین همچنین از قیمت بسیار رقابتی برای چاپخانههایی که به دنبال نوسازی ماشینهای قدیمی خود یا توسعه بازار و محصولاتشان هستند برخوردار است.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت