instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

گفتگوی تخصصی: صنعت 4.0: عصر جدید رونق چاپ

صنعت 4.0: عصر جدید رونق چاپ

چهارمین انقلاب صنعتی یا Industry 4.0

Dark Blue Line


01


برخی آن را "چهارمین انقلاب صنعتی" می نامند. دیگران "Industry 4.0" را ترجیح می دهند. با هر نامی، این تحولی است که همه بخش های تولید را فرا گرفته است و هایدلبرگ راهکارهایی دارد که مشتریان می توانند جلودار این تحول در چاپ باشند.

در این نوع تولیدچاپ، مواد اولیه ضروری کاغذ یا مرکب نیست. این داده ها هستند - داده هایی که ماشین ها را به ماشین ها، ماشین ها را به محیط کارخانه، محیط کارخانه را به سیستم های مدیریتی و سیستم های مدیریت را به مشتریان متصل می کند. هر مرحله از فرآیند داده تولید می کند، و همه آنها با یک هدف در نظر گرفته می شوند و تجزیه و تحلیل می شوند: این که کل توالی تولید را تا آنجا که می تواند کارآمد و سودآور نماید.

یک کارخانه چاپ که به این روش کار می کند همیشه می داند آنچه در جستجوی آن است کجا و چگونه بیابد و در "نقطه مطلوب" تولید بماند. این مجموعه ای دقیق از شرایط تولید است، که در آن تولید با کمترین هزینه ممکن انجام می شود. رسیدن به این "نقطه مطلوب" منجر به یک مزیت مهم می شود: قیمت گذاری در بازار فوق رقابتی با بالاترین حاشیه در این حوزه.

تنها کارخانه هایی که بر جریان مداوم اطلاعات در مورد ساختار هزینه و استفاده از تجهیزات نظارت می کنند، می توانند سود خود را مطابق با قوانین جدید صنعت 4.0 افزایش دهند. خبر خوب این است که هایدلبرگ به هر عملیات چاپ و بسته بندی یک جعبه ابزار سازگار با صنعت 4.0 ارائه می دهد تا به آن نزدیک شود.


02


هایدلبرگ از زمانی که برای اولین بار Prinect، معماری نرم افزاری خود را برای تولید دیجیتالی یکپارچه، در سال 2000 معرفی کرد، به سمت صنعت 4.0 حرکت می کند. پرینکت؛ نقاط تماس ، اصطکاک و باطله را در هر کجا که باشد، از بین می برد. این امر محیطی شفاف ایجاد می کند که در آن می توان سود را نه تنها کار به کار، بلکه در هر عملیات و کل فرایند پیگیری کرد.

همانطور که مشتریان چاپ و بسته بندی خود را برای ورود به صنعت 4.0 آماده می کنند، هایدلبرگ هم تنها ارائه ماشین آلات تولید مستقل را کافی نمی داند. در حال حاضر، "خدمات یکپارچه سازی" دارای اهمیت یکسانی در سبد محصولات، همراه با لوازم مصرفی و مشاوره کسب و کار دارد.

صنعت 4.0، مفهومی انتزاعی یا واژه ای پرهیاهو نیست. به خط مونتاژ خودرو فکر کنید، برای اطمینان از حداکثر کارایی، با آزمایش، آزمایش و هدایت داده ها، همه چیز پیش می رود و هیچ چیز در این فرآیند بدون آزمایش آفلاین برای اطمینان از بهبود کل تولید، تغییر نمی کند. این رویکرد باید حقیقتی باشد که چاپخانه داران بتوانند از آن استقبال کنند، به اجرا در بیاورند و از آن پاداش بگیرند. منتظر باشید - موارد بیشتری از هایدلبرگ در این زمینه ارائه خواهد شد.


'); //Append the external CSS file. frameDoc.document.write(''); //Append the DIV contents. frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); '); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.write(contents); frameDoc.document.write(''); frameDoc.document.close(); setTimeout(function () { window.frames["frame1"].focus(); window.frames["frame1"].print(); frame1.remove(); }, 500); }); }); function CallPrint(strid) { var prtContent = document.getElementById(strid); var WinPrint = window.open('', '', 'letf=0,top=0,width=400,height=400,toolbar=0,scrollbars=0,status=0'); WinPrint.document.write(prtContent.innerHTML); WinPrint.document.close(); WinPrint.focus(); WinPrint.print(); WinPrint.close(); }

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت