instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

ارائه حکاکی SteppedHex توسط زچر و هایدلبرگ

زچر و هایدلبرگ حکاکی SteppedHex را برای بهینه‌سازی جلوه‌های تکمیلی و ورنی‌زنی موضعی ارائه می‌دهند

Dark Blue Line


01

حکاکی شش ضلعی پله‌ای SteppedHex از زچر


از زمان تأسیس در سال 1948، کمپانی زچر Zecher GmbH (پادربورن، آلمان) - تولید کننده نوردهای آنیلوکس با کیفیت عالی - نیروی محرکه بسیاری از نوآوری ها بوده است. یکی از این نوآوری شامل فناوری SteppedHex است که به صورت داخلی توسعه یافته و کاملاً به اثبات رسیده است. بر اساس کاربرد پارامترهای حکاکی 60 درجه، هم گزینه ای جایگزین برای آن و هم مزایای اضافی ارائه می دهد. حکاکی SteppedHex وظیفه چاپکار را در بهبود تخلیه سلولهای نورد آنیلوکس برای ارائه نتایج چاپ بهینه یاری می کند. این مزیت توسط مجموعه ای از پروژه های موفقیت آمیز مبتنی بر SteppedHex انجام شده توسط زچر به همراه مشتریانش اثبات شده است.

یکی از این پروژه ها که از اوایل سال 2016 شروع شد، یک تلاش مشترک با شرکت هایدلبرگ تولید کننده ماشین آلات چاپ بود، با این هدف که به مشتری نهایی بهترین راه حل ممکن برای چاپ حروف طلا را ارائه دهد. یورگ راد Jörg Rohde، رئیس فناوری کاربرد زچر، توضیح می دهد که چگونه تولید کننده نوردهای آنیلوکس خدمات پشتیبانی خود را ارائه می دهد: "همکاری ما با متخصصان هایدلبرگ شامل ارائه تجزیه و تحلیل فنی و کاربردی در رابطه با کیفیت چاپی که باید در روند کارهای ورنی زنی به روش چاپ فلکسو بدست آید." برای اطمینان از یک نتیجه ایده آل، زچر نیز با استفاده از ماشین چاپ افست پیشرفته Speedmaster XL 106 مجهز به واحدهای ورنی زنی دوبل مستقر در مرکز رسانه چاپ (PMC) ویسلوخ-والدورف (آلمان)، چاپ های آزمایشی را با همکاری هایدلبرگ به انجام رساند.


02


با توجه به نیاز مشتری نهایی، یورگ راد استفاده از فناوری ابتکاری SteppedHex را توصیه کرد: "تاکنون مشخصات حکاکی مورد استفاده برای چاپ حروف نسبتاً درشت طلا بوده است. این شامل حکاکی های معمولی، شش ضلعی 60 درجه و هاشوری (سلول خط باز) است. در مقابل، فناوری SteppedHex با ساختار پله ای خاص خود و افزایش خطوط ترام بدون از دست دادن حجم توجیه پذیر می شود. " چاپ اولیه آزمایشی که در PMC هایدلبرگ انجام شد، این مزایا را از نظر دقت در رده عالی و در عین حال، ارائه جزئیات حروف در حالت نگاتیو و پازتیو بسیار چشمگیر یه ثبت رساند. استفاده از حکاکی 240 خط بر سانتیمتر (Lcm) از SteppedHex انتظارات مشتری نهایی را به کفایت برآورده کرده است.


03


حکاکی Zecher SteppedHex به طور واضح  عملکرد چاپی مشتری هایدلبرگ را بهبود بخشید. متخصصان عملیاتی در مرکز رسانه چاپ هایدلبرگ از کیفیت چاپ تحویل داده شده توسط فناوری حکاکی SteppedHex شگفت زده شدند. اما حکاکی SteppedHex همچنین با توجه به صرفه جویی در هزینه در هنگام چاپ حروف ریز و لوگو طلا، یک راه حل هوشمندانه است. هایدلبرگ و زچر با این پروژه سیستمی را ایجاد کرده اند که به همین ترتیب به سایر مشتریانی نیز که از حکاکی SteppedHex استفاده می کنند راهی برای تضمین یک فرایند ورنی زنی پایدار ارائه می دهد. این فناوری به عنوان گزینه ای برای حکاکی معمولی، با استقبال بالایی از سوی مشتریان که به طیف وسیعی از کاربردهای این فناوری علاقه مندند روبروست. بنابراین ما انتظار داریم که این تکنیک حکاکی، جایگاهی محکم تر در بازار به دست آورد.

محتوای بیشتر در این بخش: « روندهای کلان در حوزه لیبل

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت