instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

نوآوری های دایکات جدید گالوس

دایکات جدید گالوس

عرضه واحد دایکات روتاری سریع جدید

Yellow line

گالوس دو محصول جدید خود را در نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا 2019 عرضه خواهد نمود، واحد دایکات روتاری جدید و ماژول عملیات تکمیلی دیجیتال


rechts 01


واحد دایکات روتاری سریع جدید با بارگذاری کامل از جلو، بصورت نمایش زنده بر رویGallus Labelmaster Advanced مجهز به واحد جدید در این نمایشگاه عرضه می‌گردد.

با استفاده از حامل چرخدار که مخصوص تغییر سریع قالب‌های دایکات طراحی شده است، کار اپراتور بسیار آسان است. طراحی واحد دایکات روتاری جدید برای زیره‌های نازک لیبل بهینه شده است و نوآوری گالوس کمترین میزان انحراف را کار در زیر بار را با بهره‌گیری از بزرگترین قطر سیلندر زیر قالب به ارمغان آورده است.

همچنین در نمایش‌های زنده در غرفه گالوس، ماژول چاپ دیجیتال جدید (تصویر بالا)، یک واحد چاپ جوهر افشان که به طور خاص برای چاپ دیجیتال رنگ‌های سفید بسیار پوشان طراحی شده است. با عرض چاپ 430 میلی متر، DigitalPrintbar جدید، قابل تغییر، از فناوری چاپ دیجیتال مبتنی بر جوهر‌افشان بهره می‌برد و به‌طور خاص برای رنگ سفید اوپک طراحی شده است.

بسته به الزام کار چاپی، این واحد جدید ایجاد جلوه های تکمیلی دیجیتال می‌تواند یک گزینه جایگزین بسیار مقرون به‌صرفه برای روش‌های معمول پرداخت لیبل باشد. DigitalPrintbar جدید بر روی ماشین GallusLabelmaster به نمایش گذاشته می‌شود اما به‌راحتی می‌توان آن را در سیستم‌های دیگر مانند GallusLabelfire یا GallusRCS430 ادغام کرد.

با بازدید از هایدلبرگ در غرفه‌های B28 و C31 ، بازدید‌کنندگان همچنین می‌توانند محبوب‌ترین ماشین‌های چاپ رول عرض‌کم این کمپانی را مشاهده کنند که شامل دو ماشین Gallus Labelmaster و ماشین‌های چاپ دیجیتال لیبل سری Gallus Labelfire و Gallus Smartfire است.


برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش مارکتینگ شرکت ایران روتاتیو تماس بگیرید.

87781401- خانم قدمی

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت