instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

SOMA - وبینار اطلاع‌رسانی

Soma

 

آینده فلکسو UV LED

وبینار همراه با دمو آنلاین

Dark Blue Line

تاریخ: 25 اردیبهشت 1399 / 14 می 2020

زمان: در دو ساعت 11:30 و 19:30 به وقت تهران

شیوه حضور: از طریق اینترنت و ثبت نام با لینک https://soma-eng.com/uvledwebinar

 

شرکت ایران روتاتیو دعوت می‌نماید تا در وبینار و دمو آنلاین کمپانی سوما در تاریخ فوق شرکت نمایید. در این وبینار در خصوص کلیه موضوعات مرتبط با این تکنولوژى مانند چاپ LED VU صحبت مى شود تا به سرعت فناورى بسته بندى مواد غذایى و محیط زیست را متحول نمایید. براى مشاهده کاربردهاى عملى محتواى وبینار ، در دمو آنلاین ما شرکت کنید.

سرفصل‌های وبینار:

OPTIMA - اوپتیما ماشین چاپ فلکسو سوما برای کاربری‌های متنوع (10 دقیقه) - ارائه از کمپانی سوما

مرکب‌های UV LED - بهره‌وری و انطباق بالا (10 دقیقه) - ارائه از کمپانی فلینت

مزایای فناوری UV LED برای ماشین‌های فلکسو سیلندر مرکزی (10 دقیقه) - ارائه از کمپانی Phoseon

دمو آنلاین ماشین سوما اوپتیما (15 دقیقه) - ارائه از کمپانی سوما

پرسش و پاسخ (15 دقیقه) با کمپانی سوما

 

دمو زنده آنلاین:

چاپ دو نمونه بسته‌بندی مواد غذایی مختلف با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی UV LED.


IRC SOMA 13990224 uvled webinar 01


راهکارهای چاپ فلکسو
بسته‌بندی‌های منعطف

Dark Blue Line

شرکت ایران روتاتیو در یک دهه اخیر با ارائه راهکارهای چاپ فلکسو و راهکارهای تبدیلی لیبل و بسته‌بندی های منعطف از کمپانی‌های پیشتاز اروپایی صنعت چاپ فلکسوی ایران را همچون صنعت چاپ افست همراهی و پشتیبانی کرده است. نمایندگی انحصاری گروه گالوس عضو هایدلبرگ و کمپانی سوما به همراه گستره کاملی از خدمات فنی و پشتیبانی و آموزش باعث شده تا شرکت ایران روتاتیو از جایگاهی متمایز در این صنعت برخوردار شود.
برگزاری سمینارهای متعدد در ده سال گذشته جهت اطلاع‌رسانی و ارتقای سطح آگاهی چاپکاران لیبل و بسته بندی های منعطف نشانگر اهداف دانش بنیان شرکت ایران روتاتیو در ارائه راهکارهای استاندارد و آینده محور برای پیشرفت صنعت چاپ ایران در حوزه فلکسو می باشد.
ماشین آلات مجهز و پیشرفته سوما در بسته‌بندی‌های منعطف و با عرض متوسط تا عریض امکان سرمایه‌گذاری در اوج کیفیت با صرف هزینه اقتصادی را در اختیار چاپخانه‌داران قرار داده است.
گروه مهندسی سوما با سابقه 150 سال در تکنولوژی ساخت ماشین‌آلات صنعتی و بالغ بر 30 سال به صورت تخصصی در حوزه راهکارهای صنعتی چاپ فلکسو، تامین‌کننده ماشین‌های پیشرفته چاپ فلکسو و سیستم‌های تبدیلی تحت گواهینامه استانداردهای CE در اروپاست. سوما علاوه بر ماشین‌های چاپ سیلندر مرکزی دو منظوره فلکسو پایه حلال، پایه آب و یووی، اسلیترها، لمینیتور‌ها، کلیشه چسبان، شیتر‌ها، پانچ دایکات‌ها و ماشین‌های سفارشی اختصاصی برای مشتریان نیز ارائه می‌دهد. کارخانه سوما در جمهوری چک یک بازار جهانی را از طریق شبکه نمایندگان و شرکای تجاری خود در سراسر جهان پوشش می‌دهد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت