instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

شرکت ایران روتاتیو مشاور سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه، پیشرو در ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه‌های متنوع صنایع چاپ و بسته‌بندی | صفحه رسمی شرکت ایران روتاتیو در برنامه اینستاگرام را دنبال نمایید

فارغ از اینکه کسب و کار شما جعبه تاشو، تولید لیبل یا هر نوع کار تجاری است. اجازه دهید راه های مختلفی را برای دستیابی به اهداف تجاری خود در هفته نوآوری 2021 به شما نشان دهیم. همین حالا ثبت نام کنید و در هفته نوآوری 2021 به صورت آنلاین با ما ملاقات کنید تا فناوری های جدید و نوآورانه را بشناسید.
ادامه

هفته نوآوری هایدلبرگ 2021 - مهرماه 1400

شرکت ایران روتاتیو در راستای تکمیل سبد کالاهای عرضه شده جهت تامین نیاز بخش عمده ای از صنعت چاپ با کالاهای با کیفیت اروپایی، در قدمی دیگر موفق به اخذ نمایندگی شرکت سوئدی PrimeBlade Sweden AB ، تولیدکننده و تامین‌کننده پیشرو داکتربلید برای کاربردهای چاپی فلکسو، گراور و افست گردید.
ادامه

اخذ نمایندگی داکتر بلید سوئدی PrimeBlade

یوستنز با انتخاب هایدلبرگ به عنوان شریک استراتژیک خود برای آینده، این شرکت اخیراً Speedmaster XL 75-5+L با فناوری Anicolor و دو Speedmaster XL 106-8P با فناوری Push-to-Stop را نصب کرد-همه آنها توسط یک راهکار پویای Prinect کنترل می شوند.
ادامه

هایدلبرگ، شریک استراتژیک یوستنز

سرمایه گذاری مضاعف با کیفیت گالوس در چاپخانه HP-ETIKETT آلمان: دو دستگاه جدید Gallus Labelmaster با خشک کن های LED-UV از GEW – ماشین چاپ فلکسو 5 رنگ و 8 رنگ - ظرفیت تولید لیبل های خود چسب را گسترش می دهد.
ادامه

دو دستگاه Gallus Labelmaster در HP-ETIKETT

در مجموع 122 کارآموز و دانش آموز امسال در سایت های آلمانی هایدلبرگ شروع به کار کردند، ضمن اینکه تعداد مکان‌های آموزش تقریباً به پنج مرکز رسید. موضوعات فناوری اطلاعات مانند هوش مصنوعی و توسعه مدل های تجاری دیجیتال در آموزش پوشش داده شده است.
ادامه

آغاز سال آموزشی 2021 در هایدلبرگ

Libako Packaging، متخصص چاپ و بسته بندی، پس از نصب Gallus ECS 340، ماشین چاپ فلکسو UV ، فویل کوبی، لمینیت و دایکات بر-خط، کارایی تولید خود را افزایش داد. مدیر بسته بندی لیباکو: "انعطاف پذیری فرآیند و سهولت استفاده از نکات قابل توجه ECS 340 بود که به تصمیم ما قطعیت بخشید."
ادامه

سرمایه گذاری لیباکو بر روی Gallus ECS 340

نسل جدید مرکز کنترل ماشین چاپ مجهز فناوری Push to Stop و رابط کاربری اتصال به رایانش ابری پرینکت برای همه مدلهای اسپیدمستر؛ Hycolor Pro - واحد رطوبت دهی جدید با کنترل دیجیتالی؛ تولید با خطای صفر با مدیریت هوشمند کاغذهای باطله
ادامه

آتش بازی های نوآورانه افست ورقی هایدلبرگ

در پایان سال 2020، بوروفورم برای افزایش بیشتر بهره وری خالص، دو ماشین چاپ قدیمی فرمت-متوسط را جایگزین و برای یک دستگاه Speedmaster CX 104 جدید هایدلبرگ سرمایه‌گذاری نمود. این ماشین چاپ مجهز به فناوری Push to Stop برای چاپ خودگردان و سیستم خشک کن UV LE است.
ادامه

Speedmaster CX 104 در Buroform بلژیک

SOMA از رونمایی سیستم هوشمند تنظیمات رجیستر و فشار SOMA IRIS (Intelligent Register and Impression Setting) خبر می دهد. IRIS نسل بعدی از فناوری سیستمی است که قبلاً با نام ARUN در نمایشگاه دروپای 2016 رونمایی شد و تنظیمات آفلاین رجیستر و فشار را ارائه داد.
ادامه

SOMA سیستم هوشمند IRIS را رونمایی کرد

بارها و بارها، چاپخانه های بسته بندی مالزیایی در زمینه تجهیزات پیشرفته هایدلبرگ تولید شده در چین سرمایه گذاری می کنند. این در حالیست که ضمن پیش بینی رشد قوی برای بازار بسته‌بندی مالزی، همه گیری ویروس کرونا، تولید کارتن تاشو را افزایش می دهد
ادامه

سرمایه گذاری به دفعات چاپخانه های بسته بندی مالزی

Slider

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت